Intuitivní arometarapeutická a těhotenská masáž

V současné době masíruji v pracovně v Boskovicích, neváhejte mne kontaktovat :-)

 

Masáž těhotných

Není nic příjemnějšího než dotyk, vůně a odpočinek. Můžete si odpočinout a užít si chvíle sami se sebou a svým miminkem. Jedná se o celotělovou aromaterapeutickou masáž, při které budete moci vypustit všechny problémy světa, a můžete se za příjemné hudby a vůně naplno soustředit jen na sebe a svůj vnitřní svět. Můžete usnout, meditovat, nebo se jen nechat unášet...

Položíte se na bok na lehátko a oddáte se příjemné relaxaci při masáži zad, nohou, hlavy, prostě čehokoliv, co vám bude příjemné. Váš prožitek umocní vybrané éterické oleje vhodné pro budoucí maminky.

 

Masíruji dle domluvy nejdříve  v sedě. To promasírujeme hlavně krční páteř a zatuhlou šíji a lopatky. Potom se položíte na bok na lehátko a namasíruji Vám celá záda. Používám i jemně nahřáté lávové kameny pro prohřátí a uvolnění svalů a jemné éterické oleje. Po této masáži následuje i masáž nohou jemná a uvolňující. Celou proceduru ukončuji masáží hlavy a krku.

Pokud netrpíte žádnými bolestmi. Můžu Vám nabídnout i relaxační aroma masáž pro těhotné maminky, kde se nezaměřuji na problémy pohybového aparátu. Masíruji nejnom záda, ale i nohy a plosky, bříško, hrudník, hlavu a krk....

 

Intuitivní aromaterapeutická masáž

Tato masáž je pro všechny, kteří se chtějí ponořit do hluboké relaxace.

Aromaterapeutická masáž vychází z masáže pro nejmenší děti, a tak se při ní můžete cítit jako v mateřské náruči, obklopeni něhou a láskou. Pokud máte bolesti svalů, zaměřuji se i na uvolnění problémových partií. často i pomocí lávových kamenů a baněk. Nadpozemská vůně vybraných éterických olejů, příjemná hudba, teplý olej, chvíli lávové kameny a čas jen pro vás.

Éterické oleje vybírám dle intuice a míchám dle Vašeho aktuálního stavu...

Masáže nohou

Úžasná, jemná a ulevujícící masáž nohou. Co víc si přát....