E-book Přírodní lékárnička pro děti i dospělé

Na světě je ojedinělý e-book, o tom jak využít aromaterapii a byliny v domácím prosředí na onemocnění, akutní stavy a poranění...

Na více jak 30-ti stránkách se dozvíte velmi mnoho užitečných rad o použití aromaterapie, a velmi dobře se díky podrobným návodům zorientujete jak s oleji rostlinnými i éterickými pracovat.

V knize je velké množství receptů, díky nimž si sami dokážete vyrobit masti, maceráty a směsi, které dokáží pomoci.


Podrobně jsem popsala 8 éterických olejů, které nám nechybí v naší domácí lékárničce a nyní i vy si můžete přečíst o jejich účincích a rozhodnout se tak, které silice si pořídíte domů.

Recepty jsem vytvořila dle dlouholetých zkušeností z kurzů, které pořádám.
To, o co jste měli největší zájem a na co jste se nejvíce ptali, to jsem sepsala do tohoto krásného e-booku, který je nejen plný fotografií, ale především zajímavého textu.


 

Recepty v tomto e-booku:

Repelent na komáry a klíšťata
Směs na ucpané dutiny
Nosní olej
Olej nebo mast na menstruační bolesti
Jak na kandidu
Prsní mazání
Ústní olej
Mast na bolest břicha
Směs na chladné končetiny
Jak na celulitidu
Očista domácnosti
... a mnoho dalšího


E-book si můžete objednat pomocí formuláře níže.
Cena tohoto e-booku je 121 Kč a získáte tak spoustu užitečných rad a receptů, které můžete využít pro dospělé, děti i těhotné ženy.
E-book Vám odešlu ihned po připsání peněz na účet u Fio banky.
Číslo účtu je: 2700254684/2010Objednávky vyřizuji ručně, tak prosím o strpení... pošlu jej ihned jak přijmu potvrzovací email a peníze na účet...
DěkujiDěkuji, že přispíváte na mou práci... Velmi si toho Vážím
S úctou Markéta
Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Markéta Nedbalová, zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vaše údaje nebudou předávány za žádných okolností třetím osobám a budu je uchovávat dle nejlepšího vědomí a svědomí.

Chci koupit e-book Přírodní lékárnička pro děti i dospělé

Vyplněním tohoto formuláře se zavazujete koupit e-book, který Vám bude poslán na vámi zadaný email po připsání peněz na účet