Předporodní rituál

Přijďte oslavit před porodem, v kruhu vašich blízkých žen, kamarádek nebo třeba rodiny, vaši krásu a mateřství.
Brzy se stanete matkou a možná potřebujete podpořit, dodat sebedůvěru, cítit se krásně, milovaně a ve své síle. Ženy, které pocítí sílu ženské sounáležitosti a podpory, naladí se na své tělo, na svůj stav mysli, mohou často později krásně a bez překážek porodit své miminko.

Předporodní rituál může probíhat dle vašich představ, nebo můžete celý proces nechat na mne, průvodkyni vaším rituálem.

Abyste měla jasnější představu co vám mohu nabídnout a na co se můžete těšit napsala jsem alespoň malý seznam možností...

Je dobré když máte ve svém okolí blízké ženy, který by tuto radostnou událost chtěly s vámi sdílet. Předporodní rituál je možný ale i individuálně, můžete si jím projít sama se sebou a se mnou.

Můžeme napsat přání, která budou vycházet ze srdce všech zúčastněných, a která vás podpoří na cestě, kterou jste si pro své miminko zvolili. Bez výčitek, strachu a předsudků.
Budeme vás hýčkat vonnými oleji a pečovat o vaší ženskou krásu. Můžeme vyrábět amulety k porodu a pro miminko, zpívat písně, malovat na bříško hennou nebo tělovými barvami. Můžeme vyprávět příběhy a naslouchat vašim přáním, která pro své miminko a sebe máte....

Den, kdy předporodní rituál pro vás připravuji je jen Vaším dnem a mým přáním a poselstvím je, abyste si jej užila!

Těším se na Vás...

O tom co je předporodní rituál si můžete přečíst třeba u Kateřiny Juřenčákové, která jej má krásně popsaný.

A abyste se navnadila, podívejte se třeba na toto nádherné video...