Tanec pro ženy

 

Taneční oddechovka : Jsem tělem

 

Tančím, tedy jsem.

 

Hrajte si a poznávejte sami sebe skrze tanec, dech, hudbu, kontakt s druhými lidmi. V naší taneční dílně vám bude poskytnut prostor k vyjádření sebe sama. Budeme pracovat se zvědoměním těla, s dechem, uzeměním. Budeme zkoumat náš prostor vnitřní i vnější a také jednotlivé části našeho těla a jejich vztah k celku. Spojíme se s naší životní silou skrze uzemnění. Budeme řádit, relaxovat, a oddávat se tichu. Budeme pozorovat pochody našeho těla, emoce, myšlenky a záměry. Oddáme se tanci a pohybu necháme se vést naší tělesnou moudrostí.

 

Taneční oddechovka vám nabídne tanec v různých formách (nebojte, nebudeme dělat žádné choreorafie :) Může to být trocha současného tance, spontánního tance, autentického tance. Tančení budeme prokládat dechovými cvičeními , cviky z bioenergetiky, případně trochou jógy či relaxace. Z taneční oddechovky odejdete uvolněné a odpočinuté, s vědomím vlastního těla a spoustou energie.

Kurz povede Hanka Pavlíčková

více o ní na: www.berkanna.cz

      

Délka jedné tanční odechovky : 90 minut

Cena : 150 Kč

V současné době hledáme vhodné prostory pro uskutečnění dalších lekcí. Pokud o něčem víte, budeme rády za jakékoliv nápady.