Zážitková aromaterapie pro rodiče s dětmi aneb voňavé hádanky

V tomto kurzu se zábavnou formou seznámíme s éterickými olejíčky a jejich použitím v domácnosti. Jaký je rozdíl mezi čerstvě rozkrojeným citrónem a citrónem v lahvičce, na co je nejlepší tento olejíček použít? Poznáte pomeranč, levanduli, grep, skořici? Jak lze vybrané olejíčky použít při nemocech nebo zraněních.
Děti i rodiče se navzájem naučí namasírovat toho druhého jednoduchými hmaty, které budou moci využít kdykoliv bude třeba, třeba při čekání v čekárně lékaře:)
Zábavnou formou si přes oblečení namasírujeme i celé tělo pomocí hudebních nástrojů. Vyzkoušíme si nejenom náš čich, sluch, ale i hmat. A nakonec si namícháte společný olejíček, který můžete použít k masáži nebo koupeli.  Ráda bych, abyste si v tomto kurzu užili společné chvíle strávené se svými dětmi, užili jste si jeden druhého nerušeně a vědomě, protože i starší děti potřebují lásku a péči stejně jako když byly malými miminky. Prosím tedy, abyste vzali na tento kurz pouze jedno z dětí. Kurz budeme opakovat, takže příště můžete vzít zase sourozence.
V ceně kurzu jsou skripta, kde vám shrnu použití jednotlivých olejíčků.  Materiál, který použijeme v kurzu, i oleje, které si odnesete domů.
 
Kurz trvá asi 2 hodiny. Cena 450 Kč za rodiče a dítě. 

Kurz probíhá v Pohyblivém svátku, v Bráně k dětem a dle domluvy ve vašem centru, školce, škole nebo po domluvě u vás doma...